Firma sprzątająca Warszawa – referencje

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na rzetelność, skuteczność oraz pozytywne relacje z Klientami. Pochlebne opinie o poziomie świadczonych przez firmę Axona usług stanowią najlepsze potwierdzenie słuszności obranej przez nas drogi oraz są dla nas powodem do dumy i źródłem ogromnej satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować na przestrzeni ostatnich lat. Wierzymy, że dzięki nim wybiorą Państwo właśnie nasze usługi sprzątające dla swojego domu lub biznesu.

Referencje-URE-1
Referencje-Ogrody-1
Referencje-Mott-Mc-Donald-1
Referencje-Iron-Mountain-1
Referencje-Kancelaria-Nowicki-1
Referencje-Hitachi-1
Referencje-Egis-1
Referencje-Canvas-1
Referencje-B-Prusa-1
Referencje-Adgar-1
Referencje-Aksum-1
PGNIG
SCA
Orlen2
OBI
Caelum
Referencje-URE-1 Referencje-Ogrody-1 Referencje-Mott-Mc-Donald-1 Referencje-Iron-Mountain-1 Referencje-Kancelaria-Nowicki-1 Referencje-Hitachi-1 Referencje-Egis-1 Referencje-Canvas-1 Referencje-B-Prusa-1 Referencje-Adgar-1 Referencje-Aksum-1 PGNIG SCA Orlen2 OBI Caelum

Zmień perspektywę widoku...

Lokalizacja

AXONA Sp. z o.o. Sp.k.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.