Jakie usługi wchodzą w zakres sprzątania osiedli?

mycie schodów

Każdy z nas lubi żyć w czystym i zadbanym otoczeniu. O ile w domu czy mieszkaniu o porządek dbamy samodzielnie, o tyle w przypadku osiedli mieszkaniowych oczekujemy, że zrobi to za nas zarządca. Liczymy na to, że po wyjściu na klatkę schodową czy też podczas korzystania z terenów zielonych, znajdziemy się w otoczeniu higienicznym, pozbawionym nieestetycznych papierów czy butelek. 

 

Coraz wyższe wymagania mieszkańców sprawiają, że zarządcy decydują się na zatrudnianie profesjonalnych firm sprzątających osiedla mieszkaniowe. Jest to gwarancją prac najwyższej jakości, w pełni dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Zakres usług związanych ze sprzątaniem osiedli jest różnorodny i zależny od potrzeb i oczekiwań klientów.

Do najczęściej wykonywanych prac należą:

  • mycie okien na klatkach schodowych,
  • czyszczenie posadzek,
  • czyszczenie garaży podziemnych z oleju, smaru i innych trudnych zabrudzeń,
  • dbanie o zielone tereny, w tym strzyżenie trawników,
  • odśnieżanie w okresie zimowym,
  • dbanie o klatkę schodową, w tym także jej regularna dezynfekcja.

Powyższe usługi mogą być dowolnie modyfikowane i rozszerzane, chociażby o czyszczenie kostki brukowej czy też mycie elewacji. Sprawdzona firma dysponuje bowiem specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, co umożliwia przeprowadzenie licznych, nawet niestandardowych usług dla najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalna firma sprzątająca przed przystąpieniem do pracy dokonuje dokładnych oględzin sprzątanego obiektu, dzięki czemu może oszacować zarówno zakres obowiązków, jak i koszty pracy. Klient ma również możliwość ustalenia częstotliwości prac oraz czasu ich wykonania. Wszystko to sprawia, że usługa jest wykonana na najwyższym poziomie z jednoczesnym zachowaniem pełnego komfortu mieszkańców.

Lokalizacja

AXONA Skrzydelski Sp.j.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.