Jakich sprzętów i środków czystości używa firma sprzątająca

profesjonalny sprzęt sprzątający

Coraz częściej i chętniej decydujemy się na usługi firm sprzątających, rezygnując z zatrudniania własnych pracowników do tego typu usług Jest tak z wielu powodów. Po pierwsze koszty, zatrudnienie firmy zewnętrznej jest znacznie tańsze. Po drugie brak kłopotów z zastępstwami np. przy urlopach. Po trzecie profesjonalizm, a co za tym idzie jakość świadczonych usług. Przed wyjęciem firmy sprzątającej warto zorientować się w jej ofercie oraz przejrzeć listę klientów,  z którymi współpracuje, dzięki czemu łatwiej nam będzie podjąć dobrą decyzję..

 

Sprawne maszyny  

Posiadanie zaawansowanych maszyn do sprzątania w większości przypadków zależy od wielkości firmy i skali jej działania. Do najczęściej używanych a tym samym niezbędnych urządzeń należy odkurzacz na sucho, który posiada dużą moc i charakteryzuje się większą wytrzymałością niż odkurzacz domowy. Odkurzacz sucho-mokro posiadający możliwość odsysania płynów, a także wydmuchu, a także odkurzacz piorący i odkurzacz kolumnowy. Przydatna jest również szorowarka wyposażona w specjalne szczotki lub tarcze, wykorzystywana do czyszczenia podłóg twardych. Firma sprzątająca powinna mieć również na wyposażeniu myjkę umożliwiającą mycie pod dużym ciśnieniem, a także parownicę, która dotrze w najbardziej niedostępne miejsca. Maszyna ta zmienia wodę w parę i wyrzuca ją pod dużym ciśnieniem na czyszczoną powierzchnię.

Odpowiednie środki czystości

Dobór odpowiedniego rodzaju chemii do czyszczenia jest nie mniej ważnym czynnikiem, jak wybór maszyn. Odpowiednie środki są wstanie szybko poradzić sobie z uporczywym brudem oraz trudno zmywalnymi plamami. Detergenty przeznaczone do użytku profesjonalnego są zazwyczaj lepszej jakości, niż te do użytku domowego. Co więcej profesjonalne produkty do sprzątania są dużo bardziej wydajne.

Lokalizacja

AXONA Skrzydelski Sp.j.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.