Firma sprzątająca przestrzeń biurową

sprzątanie biur

Utrzymanie czystości w przestrzeniach, w których całe dnie spędzają setki,  a nawet tysiące osób jest niezwykle trudne. Takimi miejscami są bez wątpienia biura. Dziś istnieje jednak możliwość zapewnienia wysokiej klasy serwisu sprzątającego poprzez wynajęcie profesjonalnej firmy.

Oczywiście zatrudniając firmę sprzątającą trzeba zwrócić uwagę czy posiada ona wykwalifikowany zespół pracowników. Nie bez znaczenia jest również ich motywacja do pracy. Firma Axona doskonale dba o swój zespół, dlatego usługi świadczone przez osoby sprzątające są najwyższej jakości. Dodatkowo profesjonalna firma sprzątająca ma jasno wyznaczone standardy, których muszą przestrzegać w codziennej pracy jej pracownicy.

Produkt, sprzęt, jakość

Sprzątanie nie wydaje się nadmiernie skomplikowaną czynnością, jednakże nie jest to do końca prawdą. Osoby sprzątające znają sposoby i środki do pokonywania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń – warto pamiętać, że w zależności od rodzaju prac oraz miejsca ich wykonywania będą wymagać użycie odrębnych sposobów czyszczenia. Stosowanie odpowiednich środków chemicznych sprawi również, że sprzątanie odbędzie się bez szkody dla materiałów, które się w nim znajdują. Większość z firm posiada również specjalistyczny sprzęt, który pozwoli np. uprać dywany i wykładziny dywanowe w biurowcach czy dokładnie umyć wewnętrzne, szklane elementy budynku. Wszystko to jest gwarancją doskonałej jakości usług, które świadczone są prze wykwalifikowaną i rzetelną kadrę.

Czyste biuro – czy wystarczy firma sprzątająca?

Pamiętajmy, że biura są przestrzenią wspólną, zatem jesteśmy współodpowiedzialni za ich stan i czystość. Niestety wiele osób jest przeświadczonych o tym, że o porządek dba tylko firma sprzątająca. Efektem jest nieustanna „walka z wiatrakami” – normą stają się zostawione papierki na biurkach, brudne naczynia po lunchu. Aby cieszyć się czystością, którą gwarantują usługi firmy sprzątającej, dbajmy też o porządek samodzielnie. Nie pozostawiajmy naczyń na biurkach czy w zlewie, a śmieci  i przeterminowane jedzenie wyrzucajmy do kosza.

Lokalizacja

AXONA Skrzydelski Sp.j.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.