Czy wiesz, ile możesz stracić w oczach Klientów przez brudne biuro?

Biuro to wizytówka każdej firmy. Odwiedzający je Klienci oczekują profesjonalizmu, wysokich kompetencji i obsługi na wysokim poziomie. Co sobie pomyślą, jeśli po otworzeniu drzwi zobaczą niechlujne pomieszczenia biurowe? Jeśli więc zależy ci na dobrym wizerunku, zadbaj o porządek w biurze.

Czyste biuro wpływa na wizerunek firmy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych nie jest sprawą prostą. Każdego dnia korzysta z nich wiele osób, trwa ciągły gwar i każdy skupia się przede wszystkim na swoich codziennych obowiązkach, a nie kwestiach czystości. Dlatego właśnie z pomocą przychodzi nasza firma, która specjalizuje się w dokładnym i sprawnym sprzątaniu biur. Działamy kompleksowo, używając przy tym bezpiecznych środków czystości i skutecznych metod. W zależności od potrzeb i warunków współpracy zapewniamy sprzątanie codziennie lub w określone dni tygodnia. Taka usługa nie kosztuje wiele, a odciąża pracowników od dodatkowych obowiązków. Biuro zawsze wygląda czysto i profesjonalnie, więc nie zaskoczy cię wizyta nawet najważniejszego Klienta czy partnera biznesowego.

Dbając o biuro, dbasz o dobry wizerunek swojej firmy. Pamiętaj, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Jeśli Klient po wejściu do biura zauważy stosy nieuporządkowanych dokumentów, nieumyte szklanki, opakowania po napojach i żywności, brudne okna i podłogi, może już na początku spotkania mieć negatywne nastawienie, co zapewne przełoży się na ogólną ocenę twojej firmy. Takich sytuacji skutecznie można uniknąć, korzystając z usług naszej firmy sprzątającej.

Porządek w biurze docenią także jego pracownicy

Warto zachowywać porządek w biurze nie tylko ze względu na Klientów, ale i pracowników, którzy każdego dnia spędzają w nim wiele godzin. Czyste otoczenie ma bezpośredni wpływ na ogólne samopoczucie, dobry nastrój, a nawet wydajność pracy. Jeśli w pomieszczeniach będzie pełno kurzu, brudu, pyłu, a wraz z nimi bakterii i zarazków, zagrożone może być również ich zdrowie. Zlecając realizację usług sprzątających naszej firmie, zadbasz o przyjazne, komfortowe i zdrowe środowisko w miejscu pracy.

 

Lokalizacja

AXONA Skrzydelski Sp.j.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.