Co wyróżnia dobrą firmę sprzątającą

odkurzanie

Wybór profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o czystość w firmie, jest bardzo istotną kwestią. W przypadku firmy dbanie o czystość wpływa przede wszystkim na jej pozytywny wizerunek, ale także na komfort pracy. Wybierając firmę sprzątającą niejednokrotnie pojawia się pytanie jakimi kryteriami należy się kierować. Dobór odpowiedniego przedsiębiorstwa świadczącego usługi porządkowo-czystościowe powinien rozpocząć się od analizy ofert dostępnych na rynku pod względem między innymi: zakresu proponowanych prac, używanych technologii, doświadczenia, referencji.

 

Referencje i doświadczenie

Pierwszą kwestią o jaką powinniśmy zapytać przedstawiciela firmy sprzątającej po przedstawieniu oferty są referencje. Najlepsze firmy sprzątające, wiedzą, że świadcząc usługi porządkowe na najwyższym poziomie, mogą spodziewać się pochwał i występują o ich pisemne wystawienie. Zbieranie pozytywnych opinii sygnowanych przez zadowolonych klientów, pozwala zaprezentować je później, kolejnym, potencjalnym usługobiorcą. Referencje nie tylko pozwolą zaoszczędzić nam mnóstwo czasu, ale również dadzą pewność, że wybrana firma podchodzi poważnie do swych klientów i zadań. Ponadto warto również sprawdzić jak długo dana firma działa na rynku. Wykonawca funkcjonujący długo na rynku zatrudnia najczęściej stałą ekipę, doświadczonych pracowników. Zwiększa to szybkość i dokładność usług.

Odpowiedni sprzęt sprzątający

Sprzęt, który dysponują pracownicy jest nie mniej ważny niż doświadczenie i referencje. Dobrą firmę powinno wyróżniać również bogate zaplecze techniczne. Nowoczesne sprzęty i metody czyszczenia usprawniają proces, co ma przełożenie na czas jego trwania, a to z kolei na koszt usługi i oczywiście efekt końcowy. Profesjonalny sprzęt pozwoli np. na upranie dywanów czy wykładzin dywanowych.  

Lokalizacja

AXONA Skrzydelski Sp.j.
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel.
+48 22 823 19 87
+48 604 22 11 44
E-mail:
          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.